Szkoła

Pracownicy

Dyrekcja

Adam Grzelak

Dyrektor Szkoły

Bogumiła Markiewicz

z-ca Dyrektora Szkoły

Violetta Orwat – Karcz

z-ca Dyrektora Szkoły

Nauczyciele

Język polski

  • Dziwińska Sylwia
  • Kadecka Beata
  • Kleinert Monika
  • Kowalczyk Agnieszka
  • Kruk Monika
  • Szymczak Maria
  • Włodarska Elżbieta

Język angielski

  • Czyż Anna
  • Głowacka – Foltyniak Kinga
  • Grafik Marta
  • Kubera Joanna
  • Sarnowska – Zawisła Anastazja
  • Urbaniak – Kmiecik Emilia

Język niemiecki

  • Kasperska Ewa

Matematyka

  • Deska Karolina
  • Dorsz Henryk
  • Grzelak Elżbieta
  • Maćkowiak Magdalena
  • Puzdrowska Atalia
  • Różański Roman

Nauki przyrodnicze

Przyroda, biologia:

  • Matuszewska Ewa
  • Stadtmeier Honorata

Geografia:

  • Iwańska Ewa

Fizyka:

  • Dorsz Henryk
  • Jóźwiak Katarzyna

Chemia:

  • Jóźwiak Katarzyna
  • Maćkowiak Magdalena

Wychowanie fizyczne

  • Godziewska Julita
  • Kozielska Joanna
  • Majewska Ewa
  • Matuszewska Ewa
  • Pieńczykowski Robert
  • Smoliński Piotr

Nauki humanistyczne

Historia:

  • Jankowska Danuta
  • Kaliszewska Joanna
  • Polińska Barbara

WOS:

  • Matłowska Katarzyna

 Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • Grzegorowska Natalia

Doradztwo zawodowe:

  • Pasieracka Ewa

Informatyka

  • Deska Karolina
  • Grzelak Adam
  • Pęcherzewski Piotr
  • Różański Roman
  • Wygryz Magdalena

Edukacja wczesnoszkolna

  • Adamska Beata
  • Grzeszczak Anita
  • Jama Aneta
  • Juchacz Kornelia
  • Masłowska Natalia
  • Matyjaszczyk Małgorzata
  • Mazela Hanna
  • Nowakowska Agnieszka
  • Plucińska Jolanta
  • Ratajczak – Bojko Bożena

Przedmioty artystyczno - techniczne

Muzyka:

  • Marciniak Justyna

Plastyka:

  • Musiał Alicja

Technika:

  • Andrzejczak Beata
  • Musiał Alicja
  • Gniewoski Sławomir

Religia

  • Kujawa – Mąka Edyta
  • Smorawska Iwona
  • ks. Szkoda Paweł
  • s. Albrecht
  • Wysoczańska Ewelina

 

Pozostałe

WDŻ:

  • Sarnowska – Mazur Hanna

Pedagog specjalny:

  • Olbert Agata

Logopedia:

  • Goździak Anna
  • Kleinert Monika
  • Kubera Joanna

Zajęcia socjoterapeutyczne:

  • Dziwisz Szymon

 

Nauczyciele wspomagający

  • Kowalska – Piśmienna Katarzyna
  • Kruk Monika
  • Pęcherzewski Piotr
  • Staszyńska Anna
  • Wysoczańska Ewelina

Zespół pedagogiczno – psychologiczny

Psycholog:

Radziemska – Ćwiek Joanna

Pedagog:

Kostrzewska Aleksandra

Waszak Ewa

Świetlica

  • Małecka Maria (kierownik)
  • Gilewicz Iwona
  • Pasieracka Ewa
  • Szubert – Dąbrowska Joanna

 

Sekretariat

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00

Małgorzata Mrozek – samodzielny referent

Księgowość

Główna księgowa: Anna Waligóra

Specjalista ds. kadrowych: Anna Sobczyńska

Intendentka: Justyna Frąckowiak

Obsługa

Woźni:

Elżbieta Maciejowska

Adam Perka

Osoby sprzątające:

Alicja Kamińska

Halina Kostka

Anna Krotofil

Iwona Matuszewska

Izabela Skibińska

Ewa Szkudlarek

Sylwia Wiktorowska

Barbara Zawodniak

Kucharki:

Iwona Przepióra

Anna Szafrańska

Lidia Taterczyńska