Było mnóstwo śmiechu, wspólnej zabawy, integracji i niezapomnianych chwil. Dziękujemy uczniom za wspaniałą atmosferę, a organizatorom za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Takie noce zostają w pamięci na długo!
Było mnóstwo śmiechu, wspólnej zabawy, integracji i niezapomnianych chwil. Dziękujemy uczniom za wspaniałą atmosferę, a organizatorom za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Takie noce zostają w pamięci na długo!