Uczniowie

Ciekawostki

Nasi uczniowie zgłosili się do Międzynarodowego Konkursu „Zaczarowana Pocztówka”, organizowanego przez Carlsbad Museum & Art Center w Nowym Meksyku (USA). Mieli wykonać pocztówkę na temat jaskiń. Prace zostały wysłane do USA i 7 maja 2011r. konkurs został rozstrzygnięty. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych pocztówek z całego świata znalazło się 16, których autorami byli uczniowie naszej szkoły (Boruszak Marta, Drożyńska Natalia, Grabowski Kamil, Jankowiak Oskar, Kowalska Olga, Kubiak Paweł, Łuczak Patrycja, Machowska Weronika, Marciniak Karolina, Meller Natalia, Nowak Paula, Pawlak Agnieszka, Pietrzyński Mateusz, Sobczak Filip, Sobański Mikołaj, Szymczak Ewelina)!!! Pełna lista nagrodzonych na stronie http://www.facebook.com/notes/underground-of-enchantment/enchantment-postcards-contest-winners/153276751404024  Ich prace były wystawione w Nowym Meksyku, a nagrody dotarły do Polski.

A tak wygląda teren szkoły z lotu ptaka. Zdjęcie wykonane przez p. Ciszewskiego z lotni w 2012r.

Niecodzienny gość odwiedził naszą szkołę w dniu 30 września 2010r. Około południa przed szkołą pojawił się bocian. Nie wiemy, jaki był powód lądowania sympatycznego ptaka, ale wzbudził on duże zainteresowanie wszystkich przechodzących obok budynku szkolnego.

Zdjęcie wykonała p. J. Godziewska

A po ulewie na boisku szkolnym (czytaj: prawie basenie) pojawiły się dzikie kaczki. One świetnie się bawiły, gorzej było z prowadzeniem zajęć w-f na tym terenie.