Pozostałe

Aktualności

Turniej Szachowy o Puchar Domu Kultury „Na Pięterku”

utworzone przez | mar 18, 2022 | aktualność

W dniu 12 marca b.r. w Poznaniu odbył się Turniej Szachowy o Puchar Domu Kultury „Na Pięterku” dzieci do lat 12. Startujący w nim Antoni Rojek z UKS „Goniec” Kostrzyn zajął V miejsce w klasyfikacji ogólnej (36 zawodników) i IV miejsce wśród chłopców.

W dniach 12 – 13.03.b.r. w Ślesinie odbył się Szachowy Turniej Klasyfikacyjny. Wystartowały w nim dwie zawodniczki z wyżej wymienionego klubu. Jagna Smolińska grająca w grupie zawodników z rankingiem 1600-1700 wywalczyła złoty medal w rywalizacji kobiet (8 zawodniczek) i VIII miejsce w klasyfikacji ogólnej ( 43 zawodników). Maja Płóciennik grająca w grupie zawodników  z rankingiem 1000-1250 wywalczyła brązowy medal w rywalizacji kobiet (18 zawodniczek) i  XX  miejsce w klasyfikacji ogólnej  (75 zawodników).