Pozostałe

Aktualności

Drzwi otwarte w naszej szkole

utworzone przez | mar 7, 2024 | aktualność

5 marca 2024 w naszej szkole  tradycyjnie odbyły się „Drzwi Otwarte”, które stanowiły okazję do poznania szkoły przez naszych przyszłych uczniów i ich rodziców.

Pomieszczenia szkolne stanęły otworem przed uczniami i ich rodzicami, a na gości czekało wiele atrakcji. Dzieci mogły brać udział w licznych warsztatach, takich jak: zajęcia plastyczne, techniczne, muzyczne, sportowe, informatyczne, logicznego myślenia czy zabawy z językiem angielskim. Bawiły się wykorzystując tablice interaktywne, komputery, tablety, roboty oraz liczne pomoce dydaktyczne. Poznały bibliotekę i salę gimnastyczną.

Było nam niezmiernie miło gościć wszystkich odwiedzających w murach naszej szkoły. Wierzymy, że spotkamy się już we wrześniu! DO ZOBACZENIA!