Pozostałe

Aktualności

Ostatnie wydarzenia w świetlicy

utworzone przez | maj 9, 2022 | aktualność

W ostatnich miesiącach wiele się działo w naszej świetlicy. Po feriach zimowych zaczęliśmy od nieśmiałego prezentowania umiejętności plastycznych. Z okazji Dnia Babci i Dziadka wykonaliśmy ich portrety. Miesiąc luty to czas zajęć, które otwierały nasze umysły na otaczający nas świat. Wykonaliśmy mapę świata, poznaliśmy siłę czterech żywiołów, a chętne koleżanki przeprowadziły dla nas zajęcia techniką origami. Była u nas też poczta walentynkowa i bal karnawałowy.

Marzec rozpoczęliśmy z dużym przytupem – WIECZOREM FILMOWYM. Wydarzenie odbyło się pierwszy raz w świetlicy i cieszyło się dużym zainteresowaniem. Tradycyjnie odbyły się wybory MISS ŚWIETLICY. Oprócz tego zorganizowaliśmy warsztaty kulinarne, podczas których przyrządziliśmy sałatki owocowe i warzywne. Przed Świętami Wielkiej Nocy przygotowaliśmy piękne prace: mięciutkie baranki wyklejane watą i pisanki ozdobione plasteliną.

W pochmurne dni ćwiczyliśmy koordynację ruchową przy muzyce tanecznej. Nie zapomnieliśmy o dyplomach dla najgrzeczniejszych świetliczaków. Liczymy, że kolejne miesiące będą równie ciekawe.