Pozostałe

Aktualności

Motyli wolontariat

utworzone przez | maj 8, 2022 | aktualność

W maju, w ramach programu „Poczytajka” odbyła się kolejna akcja wspierająca pacjentów przebywających w Hospicjum Palium w Poznaniu. Wzięło w niej udział około 120 uczniów z naszej szkoły, którzy wykonywali motyle różnymi technikami będące symbolem kampanii na rzecz rozbudowy hospicjum. Uczniowie przygotowali wiele bardzo ciekawych, oryginalnych i pomysłowych prac.

W ramach podziękowania za pomoc i pracę naszych uczniów, 5 maja panie z hospicjum przeprowadziły w naszej szkole zajęcia dla klas siódmych, dotyczące wolontariatu oraz warsztaty malowania motyli farbami do szkła.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do kolejnych akcji !!!

                                                                                                                                            Barbara Polińska i Agata Olbert