Pozostałe

Aktualności

Szachy

utworzone przez | kw. 5, 2022 | aktualność

W dniach 2-3.04. b.r. w Poznaniu na obiekcie Politechniki Poznańskiej odbyły się półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w Szachach. W zawodach tych wystąpiło 6 zawodników UKS „Goniec” Kostrzyn, z czego czterech wywalczyło awans do udziału w finałach, które odbędą się w czerwcu. Maja Płóciennik w grupie D9 zajęła II miejsce (awans), Jagna Smolińska w grupie D17 zajęła ex. III miejsce (awans), Szymon Banaszak w grupie C15 zajął ex. VI miejsce (awans), Filip Łąkowski w grupie C17 zajął X miejsce (awans), Antoni Rojek w grupie C11 zajął XX miejsce i Bartosz Banaszak w tej samej grupie zajął XXIV miejsce.

W sobotę 26.03.b.r. w Poznaniu odbył się XI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Gaudium et Studium. W grupie A (dzieci do lat 10) wystartowało 2 zawodników UKS „Goniec” Kostrzyn. Antoni Rojek zajął VII miejsce, a Szymon Jaskuła zajął XI miejsce wśród 32 zawodników.