Pozostałe

Aktualności

Rozgrywki sportowe klas 1-8

utworzone przez | cze 29, 2021 | aktualność

Przez 5 kolejnych dni sala sportowa chroniła uczniów przed upałami, rozgrzewając się jednocześnie od nadmiaru emocji pozostawianych na boisku.
Z powodu obostrzeń sanitarnych , rozgrywki zorganizowane zostały poziomami.
W czwartek , 17 czerwca w dwa ognie oraz piłkę nożną zagrali uczniowie  klas 4 i 5 . Zwycięzcami okazali się reprezentanci 4b i 5b.
Piątek należał do klas 1-3. Dla nich organizatorzy przygotowali konkurencje indywidualne, prowadzone przez nasze niezawodne pomocnice z klasy 7c i 7e, przebrane na tę okoliczność za jednorożce, czerwone kapturki, wiedźmy i żaby.
Najlepszą pochwałą jest dla nas twierdzenie dzieci,że “ były to najfajniejsze konkurencje na świecie”. Tradycyjnie dzień ten zakończyły tańce, co weszło nam już w nawyk- w końcu od powrotu z nauczania zdalnego,dużym przerwom towarzyszą muzyka i tańce.
Poniedziałek należał do naszych szkolnych weteranów- klas 8. Dziewczęta grały w siatkówkę- zwyciężyła reprezentacja klasy 8d. Chłopcy oczywiście od dawna żyją piłką nożną, dlatego inne  rozgrywki nie wchodziły w rachubę. Emocje im towarzyszące- zapamiętają na długo. Zwyciężyła klasa 8b.
We wtorek rywalizowały ze sobą klasy 7- niestety ,niektóre nie wystawiły reprezentacji.
W ” dwa ognie “ zwyciężyły dziewczęta z klasy 7c, piłkę nożną-chłopcy z 7h.
Ostatni dzień należał do klas 6- również nie wszystkie klasy wystawiły swoje  reprezentacje.
Wśród dziewcząt najlepszą okazała się klasa 6f, największa efektywnością popisali się chłopcy z klasy 6h .
Uczestnikom gratulujemy. Dziękujemy wszystkim tym  uczniom, którzy przyszli i w jakikolwiek sposób uczestniczyli w tych dniach- przecież nauczyciele wychowania fizycznego dla Was je organizują .
Dla wszystkich  uczniów Rada Rodziców ufundowała lody- w te upalne dni był to strzał w dziesiątkę !