Pozostałe

Aktualności

Wyniki Konkursu Logicznego Myślenia

utworzone przez | kw. 29, 2024 | aktualność

12 marca 2024 roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia. 68 uczniów z klas 1-8 podjęło się rozwiązania szeregu zadań logicznych. Konkurs Logicznego Myślenia rozwija umiejętności rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów, a ciekawa formuła zadań konkursowych umożliwia trening i rozwój logicznego myślenia. W konkursie w całej Polsce w trzech grupach wiekowych (kl. 1-3, kl. 4-6, kl. 7-8) udział wzięło 5490 uczniów. Wśród nich są także uczniowie naszej szkoły, którzy uzyskali BARDZO WYSOKIE miejsca.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy osiągnięć, a poniżej prezentujemy wyniki zmagań matematycznych naszych uczniów.

http://spkostrzyn.pl/wp-content/uploads/2024/04/Konkurs-Logicznego-Myslenia-wyniki-plik-1.pdf

Natalia Masłowska, Katarzyna Jóźwiak