Pozostałe

Aktualności

Sukcesy naszych uczniów w konkursie informatyczno-matematycznym InstaLogik

utworzone przez | mar 24, 2024 | aktualność

Cieszymy się ogromnie z osiągnięć naszych uczniów w piątej edycji konkursu informatyczno-matematycznego InstaLogik.

Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

W jego organizacji i przeprowadzeniu wzięło udział ponad 1700 nauczycieli z całego kraju i 12627 uczniów. Za największe zaangażowanie w konkursie doceniona została przez organizatorów nasza szkoła i nauczycielka, pani Magdalena Wygryz. W rozwiązywaniu zadań wzięła udział rekordowa liczba 169 uczniów z klas 4-8, najwięcej w Polsce!

InstaLogik realizowany był w całości online. Każdy uczeń otrzymał własne konto, na którym rozwiązywał zadania z dowolnego komputera w domu i szkole. 21 marca 2024 roku, podczas transmisji online, organizatorzy konkursu podali oficjalne wyniki.

W klasie czwartej najlepsza okazała się Aleksandra Powierza, zdobywając tytuł finalisty.

Jednym z wyróżnionych jest laureat III miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas piątych Stanisław Szymański.

W klasie 6 mamy 2 finalistów, Bartosza Hryckiewicza oraz  Macieja Plewkę, a także uczestnika trzeciego etapu Magdalenę Góralczyk.

Najlepszy wynik w mieście Kostrzyn oraz tytuł finalisty na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas siódmych otrzymała Lena Zastawa.

Gratulujemy naszym wyróżnionym uczniom ich sukcesów i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ich zaangażowanie. Kontynuujcie swoją pasję do nauki i rozwijajcie swoje umiejętności informatyczno-matematyczne.

Sukcesy naszych uczniów w konkursie Instalogik są nie tylko powodem do dumy dla nich samych, ale także dla całej społeczności szkolnej.

Magdalena Wygryz, Adam Grzelak