Pozostałe

Aktualności

Bal karnawałowy klas I – III

utworzone przez | lut 9, 2024 | aktualność

Takiej zabawy od dawna w naszej szkole nie było. Uśmiechy, tańce, konkursy – tego jak na prawdziwy dziecięcy bal przystało, nie zabrakło.
W czwartek 8 lutego odbył się w naszej szkole długo oczekiwany przez uczniów klas I-III bal karnawałowy. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w barwną krainę pełną wróżek, księżniczek, czarownic, super bohaterów, kowbojów, piratów, policjantów oraz innych postaci z kreskówek i bajek.

Rozrywkę uczestnikom balu zapewnili animatorzy z zespołu Fobos, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić. Dzieci świetnie się bawiły, chętnie tańczyły i uczestniczyły w różnorodnych zabawach i konkursach, podczas których musiały się wykazać szybkością oraz zwinnością.

W przerwie, na uczestników zabawy, w każdej klasie czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. A że był to tłusty czwartek to zajadaliśmy pączki.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna impreza karnawałowa się udała, a w szczególności nauczycielom za dekorację sali i wspólną zabawę, Radzie Rodziców – za sfinansowanie balu z animatorami, rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów – serdecznie dziękujemy!