Pomóż uratować życie Aurelii!!!

Zachorowała dziewczynka. Uczennica klasy 7 Szkoły Podstawowej w Kaliszu Pomorskim. Powiesz: ciągle ktoś choruje, mamy pandemię, ale to nie covid. Diagnoza jest o wiele potworniejsza: guz pnia mózgu. 

Jeszcze kilka miesięcy temu Aurelia, tak jak my wszyscy chodziła do szkoły. Aurelia to wspaniała dziewczynka, wesoła, uśmiechnięta, z poczuciem humoru, pełna energii i kreatywnych pomysłów. To również bardzo pilna uczennica, laureatka wielu konkursów wojewódzkich, a także ogólnopolskich. Nauka to jej pasja, a szczególnym zamiłowaniem jest język niemiecki i historia.  Nagłe, bóle głowy skłoniły rodziców do szukania pomocy u specjalistów. Byli przekonani, że to wina nowych okularów. Niestety- guz, z którym zmaga się Aurelia jest nieoperacyjny, a jedyna szansa to eksperymentalne leczenie w Stanach Zjednoczonych, koszt którego sięga blisko 2 mln zł. Cała społeczność szkoły, miasta , w którym mieszka Rodzina Aurelii włączyła się w pomoc, która ma na celu uzbieranie tej astronomicznej kwoty. W geście solidarności z chorą Aurelką, Samorząd Uczniowski SP nr 1 w Kostrzynie prosi wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz ludzi dobrej woli o pomoc.  

W jaki sposób możesz tej pomocy udzielić? 

  1. Udostępniając poniższy link fundacji „Siepomaga”- Aurelia Maczkowska (udostępnianie nic Cię nie kosztuje a przynosi realne korzyści Aurelii):
    https://www.siepomaga.pl/aurelia-maczkowska?fbclid=IwAR2R7aXuUm2OMhowSf-_HcVi8cEgp0kNm-rBX-eG0GLQDhrFdWvGovBK_Ok
  2. Wpłacając dowolna kwotę na stronie www (również sms)
  3. Biorąc udział w licytacjach na rzecz Aurelii
    https://www.siepomaga.pl/licytacje-dla-aurelii  

Nie uratujemy wszystkich potrzebujących dzieci, ale możemy pomóc chociaż jednemu… 

“Kto ratuje jedno życie – jakby cały świat ratował…” 

Liczymy na Twoją wrażliwość. 

Samorząd Uczniowski 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.