Przegląd teatralny klas V

Znalezione obrazy dla zapytania dziecięcy przegląd teatralnyDnia 6 grudnia br. w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w naszej szkole został zorganizowany Przegląd teatralny klas V. Uczniowie przedstawili wybrane sceny z mitologii Greków i Rzymian.

Młodzi aktorzy z klasy 5a zachwycili interpretacją „Prometeusza”. Nowatorskim podejściem do klasycznego mitu o Syzyfie zaskoczyli widzów uczniowie klasy 5b. Owacje za inscenizację mitu „Dedal i Ikar” otrzymali także uczniowie klasy 5c. Natomiast klasa 5d skradła serca publiczności świetnym przedstawieniem mitu „Orfeusz i Eurydyka”.

Przegląd stał się doskonałą okazją do zabawy zarówno dla aktorów, jak i publiczności. Trzeba docenić wszystkich uczniów z klas piątych za ciężką i długotrwałą pracę, jaką włożyli w przygotowanie swoich kreacji aktorskich oraz scenografii. Naszym młodym aktorom gratulujemy udanego debiutu!

Koordynatorzy Programu składają ogromne podziękowania opiekunkom klas, Pani Agnieszce Kowalczyk oraz Pani Elżbiecie Włodarskiej, za ich zaangażowanie i wszechstronne przygotowanie uczniów do występu.

Koordynatorzy programu:

Barbara Polińska oraz Marta Siwińska

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.