KALENDARZ ADWENTOWY

Jak co roku,  w okresie Adwentu, Samorząd Uczniowski zaproponował wszystkim uczniom wykonywanie zadań adwentowych. Forma nieco inna niż w latach ubiegłych- bo i sytuacja niecodzienna: nauczanie zdalne.

Tak naprawdę nie wiemy jaki był odzew – bo czyż można sprawdzić czy  przygotowaliście dla bliskich samodzielny posiłek albo wysłaliście do Dziadków prawdziwy list? Czy zagraliście z Rodziną w stare , dobre „planszówki” lub obejrzeliście wspólnie świąteczny film?

Niektóre zadania były jednak dla nas widoczne: byliśmy na zdalnych lekcjach  w czapkach Mikołaja i świątecznych sweterkach ,piekliśmy pierniki i dzieliliśmy się nimi z ubogimi, zrobiliśmy własnoręcznie świąteczne ozdoby a na stoły stroiki. Nauczyliśmy się tańczyć do piosenki  Jerusalema ( przynajmniej taka mamy nadzieję- to się jeszcze okaże!)

Wszystkich, którzy włączyli się do zabawy serdecznie pozdrawiamy- tych, którym się nie chciało- również. Wszystkim życzymy zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku. Obyśmy się jak najszybciej spotkali w szkole!!!

Samorząd Uczniowski

 

 

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.