Worek nagród dla Naszej Szkoły w konkursach wojewódzkich!

Dyplom

  Worek nagród dla Naszej Szkoły
w konkursach wojewódzkich!
 

W tym tygodniu uczniowie Naszej Szkoły zostali licznymi laureatami konkursów wojewódzkich organizowanych przez Fundację Lokalnego Wsparcia Kultury AITWAR z Poznania. Wszystkie konkursy odbyły się w ramach interdyscyplinarnego projektu czytelniczego, skierowanego do uczniów wielkopolskich szkół: SłowoDziej.

Nasza Szkoła brała udział w trzech konkursach projektu: Konkursie Literackim BaśnioBranie, Konkursie Plastycznym FarboBajanie oraz Konkursie dla opiekunów O Brzegini Skarb.

I tak w konkursie literackim BaśnioBranie na który wpłynęło ponad 200 prac, wyróżnienie zdobyła nasza uczennica – Kornelia Komisarek (7e). „Opowieści starego dębu”, autorstwa Kornelii, zostały nagrodzone za: ukazanie przewrotności podsycania wiary w bogów przez nich samych i przypomnienie, że dęby mają głos.

W konkursie plastycznym FarboBajanie, na który wpłynęło ponad 400 prac z całego województwa,  nagrody zdobyli:

II miejsce:
Michał Kozłowicz (1a) oraz Amelia Wiktorska (8c)

IV miejsce zajęła:
Patrycja Dolata (3a)

Wyróżnienie zdobyła:
Aleksandra Pąk (2a)

Natomiast SPECJALNE WYRÓŻNIENIE za prostotę przekazu i bezpretensjonalność zdobył:
Ksawery Gajor (1b)

Natomiast w konkursie dla koordynatorów projektu w szkołach  O Brzegini Skarb laureatem została p. Barbara Polińska (bibliotekarz nauczyciel), zdobywając  I miejsce za pracę filmową „Ona już tu była” .

Wszystkim uczestnikom oraz laureatom konkursów serdecznie gratulujemy!

 

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.