Tenis stołowy

Znalezione obrazy dla zapytania table tennis

W dniu 15.11.2019 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie odbyły się V Mistrzostwa Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Klubu Sportowego „Sokoły” Kostrzyn. Organizatorami zawodów byli : KS „Sokoły” Kostrzyn, Gmina Kostrzyn oraz wyżej wymieniona szkoła.

Do rywalizacji  przystąpiło 15 zawodników. Otwarcia turnieju dokonała przedstawicielka KS „Sokoły” Kostrzyn pani Renata Lepczyk. Najlepsi zawodnicy otrzymali medale, nagrody rzeczowe, a zwycięzcy dodatkowo puchar.

Wyniki :

Grupa rocznik 2007 i mł.

I m. Małgorzata Majewska   SP1 Kostrzyn

II m. Karol Skikiewicz  SP Czerlejno

III m. Dorian Czubala   SP1 Kostrzyn

Grupa rocznik 2005-2006

I m. Miłosz Lewandowski SP Iwno

II m. Jakub Janiak SP1 Kostrzyn

III m. Oskar Ślis SP Iwno

W dniu 18.11.2019r. w miejscowości Pecna odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych  w Tenisie Stołowym dla rocznika 2007 i młodszych.

W kategorii  dziewcząt gminę Kostrzyn reprezentowały zawodniczki z SP1 Kostrzyn (Małgorzata Majewska i Julia Kurowska).

W zawodach wzięło udział 11 szkół. Po dość łatwych pojedynkach  nasze zawodniczki „wyszły” z grupy z pierwszego miejsca, jednak w grach finałowych musiały  uznać wyższość przeciwniczek z SP Luboń i SP Tulce. Ostatecznie wywalczyły  brązowy medal  oraz awans do mistrzostw rejonowych.

W tym samym miejscu 21.11.2019 odbyły się  Drużynowe  Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym dla rocznika 2005-2006. Naszą gminę reprezentowały zespoły SP Czerlejno (dziewczęta  – Natalia Ptasik i Weronika Czerniak)  oraz SP1 Kostrzyn (chłopcy- Jakub Janiak i Marcel Bajołek). Dziewczęta zajęły 6 miejsce, a chłopcy 5 miejsce.

Ewa Majewska, Piotr Smoliński, Mateusz Świrgiel

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.