HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS I-III W IWNIE

Podobny obraz

W dniach 27-29 marca uczniowie naszej szkoły brali udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora w Iwnie.

Jako pierwsi w dniu 27 marca do Iwna udali się przedstawiciele klas pierwszych. W skład drużyny wchodzili: Adam Bilski i Michał Pieczeniak z klsy 1b, Borys Brzozowski i Alan Majchrzak z klasy 1c, Maksymilian Frątczak i Marcel Zając z klasy 1d, Tymoteusz Wrzyszcz i Sebastian Olejniczak z klasy 1a. Drużyna zdobyła pierwsze miejsce na 3 drużyny startujące w turnieju. W dniu 28 marca do Iwna pojechali przedstawiciele klas drugich. W drużynie zagrali: Jeremiasz Frąckowiak i Bartosz Wojciechowski z klasy 2a, Igor Grzemski, Gabriel Kasprzak, Mateusz Korcz z klasy 2b oraz Wiktor Korcz, Michał Kubiak i Stanisław Rubiś z klasy 2c. Nasi piłkarze wygrali wszystkie mecze i wrócili z pucharem. W dniu 29 marca wystąpiła reprezentacja klas trzecich. W skład drużyny weszli: Wojciech Budzyński, Igor Dolata, Franciszek Garczyk, Aleksander Glanc, Hubert Niemyt, Miłosz Roszak, Marek Smułczyński, Szymon Stankiewicz. I tym razem puchar trafił do rąk naszych zawodników. Gratulujemy reprezentantom klas i bardzo się cieszymy z ich sukcesów.

Anita Grzeszczak

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.